Корзина
156 отзывов
+380675010076
+380675010076
+380
67
501-00-76
+380
95
128-74-67
+380
44
229-34-94
+380
63
152-36-49

ВЕСНЯНА АЛЕРГІЯ

ВЕСНЯНА АЛЕРГІЯ
Алергія захворювання імунне. Стан, коли організм людини реагує на певні чинники (алергени), які, по суті, не шкідливі для здорових людей і називається алергією. Гістамін стає причиною всіх алергічних проявів. Дізнайтеся більше!

03.04.13

    

Алергія захворювання імунне. Стан, коли організм людини реагує підвищеною чутливістю на певні чинники (алергени), які, по суті, нешкідливі для здорових людей і називається алергією. Організм алергіка у відповідь на алергени, виробляє  – гістамін. Саме гістамін і стає причиною всіх алергічних проявів.

 

На сьогоднішній день алергія досить поширене явище – більше 20% населення планети страждають на алергію. Викликати алергічну реакцію може що завгодно – те, що нас оточує, чим ми харчуємось, чим ми дихаємо.
До алергенів сьогодні відносять: домашній пил, комах, препарати побутової хімії, пилок рослин, шерсть тварин, фрукти (частіше цитрусові), лікарські препарати, сонячні промені.
Хто більш схильний до алергії?
Науковими дослідженнями доведено, що в 25% випадків алергія передається спадково. Цей шанс збільшується в два - три рази, якщо алергією страждають обидва батьки. Саме тому, коли жінка стає на облік по вагітності гінеколог питає про алергію обох батьків.

З настанням весни у алергиків на пилок настає найскладніший час.

Перша думка того хто є алергіком: «Хоч з дому не виходь».  Адже реакція організму непередбачувана.

 

Симптоми алергії

Пилок рослин викликає в організмі алергіка імунну реакцію. Як результат: шкіра стає червоною, судини розширюються, з’являється нежить і чхання. Причому така реакція може виникнути у будь-якої людини. І не варто дивуватися і задаватися питанням – «чому?» Навіть якщо раніше алергії і не спостерігалося. Це захворювання до цих пір до кінця не вивчене. Алергія може, як раптово виникнути, так і раптово зникнути.

Отже, якщо присутні такі симптоми як: нежить, сльозотеча (в один і той же період року), якщо нежить триває більше тижня, нічний безпричинний кашель, якого вдень вже немає, – варто звернутися до лікаря. Немало людей, які намагаються справитися з алергією самостійно, або тих, хто зовсім ніяк не реагує на неї. Мотивується це частіше тим, що пройде весна, пройде і алергія. Чим небезпечна така думка? Річ у тому, що алергія – це повільний вбивця. Адже згідно дослідженням німецьких фахівців у кожного третього пацієнта, що не лікувався, починає розвиватися бронхіальна астма.

Ще одна важлива мотивація необхідності звернення до лікаря – з’ясувати чи алергія це насправді. Річ у тому, що причина нездужання, які людина приймає за алергію, – псевдоалергія. Вона може бути викликана при вживанні в їжу продуктів, багатих гістаміном (наприклад, ковбаси, деякі види сирів). Якщо вдасться з’ясувати причину алергічних реакцій організму, то і боротися з ними можна правильним шляхом.

Щоб з’ясувати, що стало причиною алергії, в клініках проводяться спеціальні дослідження: досліджуються шкірні проби на наявність специфічних антитіл, проводяться провокаційні тести. Сучасна медицина так само пропонує пройти повне алергологічне і імунологічне обстеження.

 

Лікування і профілактика алергії.

На жаль, науці поки не відомий засіб, який би на сто відсотків міг позбавити від алергії. Тому боротьба з алергією направлена в основному на придушення гістаміну і на попередження контактів з алергенами. Але якщо це робити професійно, то можна звести до мінімуму прояв алергічної реакції організму.

Алергія на пилок виявляється тільки тоді, коли відбувається цвітіння  рослин. Тому страждаючим алергією на пилок потрібно озброїтися знаннями: коли починається цвітіння рослин і в яких місцях ці рослини ростуть. Для того, щоб така інформація завжди була під рукою краще завести календар опилювання.

 

Коли наступає небезпечний для алергіка період важливо:
 • Не виходити з будинку вранці (до 11 годин).
 • Не виїжджати за місто, де багато квітучих рослин.
 • Відкриті вікна завішувати дрібною сіткою.
 • Виходячи на вулицю надягати сонцезахисні окуляри.
 • Після повернення додому промивати слизисті носа і очей водою.

В звичайному житті алергікові необхідно:

 • відмовитися від косметики і миючих засобів на основі трав,
 • виключити з раціону продукти, які виробляються з рослин, що викликають алергію, 
 • не тримати удома букети сухоцвіття, 
 • перед настанням сезону цвітіння проводити спеціальне, призначене лікарем лікування.

Інакше з кожним роком симптоми захворювання тільки ускладнюватимуться.

 

Якщо алергічна реакція трапилася, то необхідно негайно звернутися до лікаря. Тільки лікар може дати правильні рекомендації і призначити лікарський препарат для боротьби з алергією. Отримати консультацію від спеціалістів компанії Артлайф Ви можете безкоштовно на нашому сайті. Також необхідно повністю виключити контакт з алергеном, не вживати спиртних напоїв, не палити, не робити в цей час ніяких щеплень.

Якщо доводиться виїжджати в іншу країну або місто, то краще завжди мати при собі паспорт хворого алергією та перевірений препарат. Оскільки у страждаючого алергією може трапитися анафілактичний шок і якщо близьких немає поряд, то за допомогою інформації з цього паспорта лікарям буде легше і швидше надати кваліфіковану медичну допомогу у разі відсутності необхідного препарату в вашій аптечці.

 

Компанія АртЛайф пропонує Вам спробувати Кларивіт — це натуральний препарат на основі лікарських трав, єфективність якого доказано клінічно. Позитивний ефект від застосування досягнуто у 98% пацієнтів.

До складу комплексу увійшли виключно натуральні компоненти та вітаміни. Так, зокрема, основа препарату Кларивіт – це екстракт солодки, екстракт зеленого чаю, екстракт виноградних кісточок.

Вітамін В5, С та Е сильнодіючі антиоксиданти, котрі відіграють важливу роль у формуванні антитіл.

 

Захистіть себе та своїх близьких від проявів алергії.

Кларивіт – Ваш надійний помічник у боротьбі з алергією!

 

 

 

Источник: http://artlifeua.com

Предыдущие статьи
 • 13.03.13 ЧУДО ЛЕЦИТИНА
  ЧУДО ЛЕЦИТИНА

  Есть вещества полезные и не очень, есть необходимые, и те, без которых мы можем обойтись. Но существует группа веществ, без которых не может существовать ни наш организм в целом, ни каждая его клетка в отдельности. Они называются фосфолипиды и...

  Полная версия статьи
Меню
+380
67
501-00-76
+380
95
128-74-67
+380
44
229-34-94
+380
63
152-36-49
Официальные представители АртЛайф в Украине
Ольга
04071УкраинаКиевул. Хорива, 7, оф.1
Карта